EKOPÄEVAD LOODUSES 2015

Projekti "EKOPÄEVAD LOODUSES 2015" eesmärgiks on Sillamäel läbi viia ekoharjutustel ja ekodraamal põhinevad aktiivõppe  teemal ,organiseerida lasteaias ekomängud ja matkad, "ekokoolis" anda noorele võimalus teha vabatahtliku tööd ning läbi isikliku praktilise kogemuse luua lisaväärtus oma kogukonnale.
 

Projekti raames viiakse läbi kaks 7 kuni 16 aastastele noortele suunatud sisaldab esmajärjekorras rolli ja eko harjutusi seonduvate hoiakute teadvustamiseks ja teema mõtestamiseks ning seejärel viiakse läbi ekodraama sessioon, mis kui sotsiaalne õppimistegevus võimaldab põhjalikumalt süveneda noorte kaasatuse ja kaasamise küsimuste erinevatesse aspektidesse. Ekopäevad kestab ligikaudu 10 päeva, päevas (6 tundi) ja sisaldab esmajärjekorras rolli ja eko harjutusi seonduvate hoiakute teadvustamiseks ja teema mõtestamiseks ning seejärel viiakse läbi ekodraama sessioon, mis kui sotsiaalne õppimistegevus võimaldab põhjalikumalt süveneda noorte kaasatuse ja kaasamise küsimuste erinevatesse aspektidesse.


Oodatav tulemus:
Projektis osalejad on saanud põhjalikud ja terviklikud teadmised ekoharidusest ja keskonna säästlikkusest ning linnaelust.  Läbi aktiivõppe meetodite saadud praktilise praktiline kogemuse. 


Kontaktinfo: Svetlana Sazhina, 55550303, 5531734 info@kogukond.eu 

 

EKOPÄEVADE IGAPÄEVANE PÄEVAKAVA

9.30 Hommiku võimlemine - Liigume koos!

 

10.00 Ekoüritused ja koolitused - hariduslik tegevus

 

12.00 Lõuna

 

13.00 Aktiivõppe meetodid ja jalutuskäik (Naudime muusikat/aktiivõppet ja looduse matkad);

 

15.30 Oode ja päevakokkuvõtte